baner 7

rejestracjaOd ponad 20 lat w naszym prywatnym centrum medycznym prowadzimy badania kliniczne.
Stworzyliśmy świetnie zorganizowany zespół oddanych pacjentom lekarzy-badaczy, wykwalifikowanych pielęgniarek i farmaceutów oraz energicznych i skrupulatnych koordynatorów. Stale modernizując zaplecze, zdobywając doświadczenie i doskonaląc nasza jakość, zwiększamy liczbę programów oraz pacjentów.

Nie boimy się skomplikowanych badań, audytów czy inspekcji. Nasi pacjenci mogą być spokojni o swoje bezpieczeństwo podczas eksperymentalnej terapii, a firmy farmaceutyczne i CRO o rzetelność zgromadzonych danych. Stawiamy na specjalizację w badaniach klinicznych.
Chcemy, aby lekarze mogli skupić się na pacjentach i dokumentacji medycznej, zostawiając sprawy administracyjne wykwalifikowanemu personelowi działu badań klinicznych. Dzięki temu szczycimy się doskonałą rekrutacją i bardzo dobrymi ocenami audytorów i inspektorów, zarówno polskich jak i zagranicznych.
Poza doświadczonymi zespołami badawczymi posiadamy wyspecjalizowane działy do kontraktowania, inicjacji badania oraz rozliczania kosztów.

Prowadzimy badania nie tylko dla wiodących firm farmaceutycznych i CRO, ale również dla wschodzących firm biotechnologicznych, nierzadko jako jedyny ośrodek w Polsce. Współpracujemy z partnerami z Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych, Japonii, Korei Południowej.
Mamy swój udział w światowej rejestracji kilkunastu innowacyjnych leków, zwłaszcza w dziedzinie hematologii i reumatologii.

Zapraszam do kontaktu w sprawie badań klinicznych:
Dyrektor Zarządzający MCM
lek. med. Małgorzata Gerjatowicz-Osmańska, MBA 
+48 602 432 542
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta część serwisu zawiera informacje dla producentów leków. Jeżeli jesteś pacjentem zainteresowanym udziałem w naszych programach badawczych, zobacz informacje o badaniach klinicznych dla pacjentów.

BADANIA KLINICZNE DLA PACJENTA

img badania kliniczne